cetraric باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب

cetraric: باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب وزش باد باران

گت بلاگز ورزشی می‌دانستیم براری طلا می گیرد / هاشمی با غیرت وزنه زد ، وحید ربیعی

مربی تیم ملی وزنه‌برداری کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که کادرفنی از عملکرد ملی‌پوشان دسته 105 کیلوگرم رضایت کامل دارد.

می‌دانستیم براری طلا می گیرد / هاشمی با غیرت وزنه زد ، وحید ربیعی

وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری درخصوص مسابقه های دسته 105 کیلوگرم قهرمانی آسیا ادر گفتگو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، ظهار کرد: عملکرد ملی پوشان در 105 کیلوگرم خیلی خوب بود. جهت محمدرضا براری مدال طلا آینده نگری می کردیم که واقعاً با غیرت وزنه زد و توانست به هدفش برسد. علی هاشمی هم قبل از اعزام ضرب دیدگی زانو داشت و خیلی نگرانش بودیم ولی با درد وزنه زد و توانست مدال برنز بگیرد. از دو ملی پوش تیم ملی بزرگسالان راضی هستیم که باعث شدند نتیجه تیمی هم بهتر شود.

عبارات مهم : قهرمان
وی افزود: محمدرضا بسیار با تجربه هست. قهرمان آسیا بود و در یک ضرب با اینکه دو بار وزنه انداخت ولی مطمئن بودیم در وزنه سوم موفق می شد و طلا می گیرد.رقابت ها در تمام اوزان بسیار نزدیک و حساس بود. ما به طلای دو ضرب نیاز داشتیم و جهت براری 221 گرفتیم. با شناختی که از او داشتیم می دانستیم که با غیرت این وزنه را مهار می کند و قهرمان می شود که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

ربیعی با اشاره به مدال آوری هاشمی با مصدومیت تصریح کرد: علی هاشمی واقعاً با غیرت وزنه زد. تمریناتش را در این مدت می دیدم که پایش درد داشت. با فیزیوتراپی جهت مسابقه آماده شد و دلواپس بودیم که به مسابقه های خواهد رسید. هاشمی نشان داد که جهت مدال به ترکمنستان آمده و خدا را شکر که موفق شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: قهرمان | مسابقه | محمدرضا | وزنه برداری | وزنه برداری | وحید ربیعی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog