cetraric باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب

cetraric: باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب وزش باد باران

گت بلاگز علمی پزشکی ابلاغ دستورالعمل اردوهای دانش‌آموزی به مدارس تا نیمه خرداد

مدیر کل امور فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از اعمال تغییرات در دستورالعمل اردوهای دانش‌آموزی و ابلاغ آن تا نیمه خرداد ماه خبر داد.

ابلاغ دستورالعمل اردوهای دانش‌آموزی به مدارس تا نیمه خرداد

مهدی علی اکبرزاده مدیر کل امور فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص دستورالعمل اردو های دانش آموزی و اعمال تغییرات در آن اظهار داشت: این دستورالعمل تقریبا به امضاء رسیده و تغییراتی نسبت به قبل در آن اعمال کردیم تا اردوهای دانش آموزی با کیفیت بهتری جهت دانش آموزان برگزار شود.
وی ادامه داد: دستورالعمل تازه اردوهای دانش آموزی در آخرین مراحل امضاء نهایی واقع شده است است و بعد از طی کردن این ضوابط امیدواریم پیش از اتمام امتحانات به استان ها ابلاغ شود.

عبارات مهم : آموزش

مدیر کل امور فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بازبینی انجام شده است در دستورالعمل موجب شده است تا جنبه جنسیت دانش آموزان، سن، مقطع تحصیلی، محل برگزاری اردو به طور دقیق جهت دانش آموزان اعمال شود.
علی اکبر زاده عنوان کرد: طی ۱۰ تا ۱۵ روز آینده این دستورالعمل در اختیار مدارس قرار می گیرد تا پیش از شروع اردوهای دانش آموزی آمادگی مورد نیاز جهت اجرای ضوابط تازه را داشته باشند.
وی یادآور شد: با ابلاغ این دستورالعمل تمامی مدارس و مراکز آموزش و پرورش موظف هستند تا با پیروی از این دستورالعمل، اردوهای دانش آموزی را ترتیب دهند و اجرای آن الزام آور است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | اردوهای دانش آموزی | آموزش و پرورش | دستورالعمل اجرایی | دانش آموزان | مدرسه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog