cetraric باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب

cetraric: باران رودخانه آبگرفتگی سیلاب وزش باد باران

گت بلاگز اخبار اجتماعی نمایشگاه‌های پرمراجعه ممنوع شود ، انتقاد محسن هاشمی از برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در دومین روز از مسابقه کاندیداهای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر ممنوعیت برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در پایتخت

نمایشگاه‌های پرمراجعه ممنوع شود ، انتقاد محسن هاشمی از برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران

انتقاد محسن هاشمی از برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران/ نمایشگاه های پرمراجعه ممنوع شود

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در دومین روز از مسابقه کاندیداهای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر ممنوعیت برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب در پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد.

محسن هاشمی صبحگاه امروز با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز دومین روز مسابقه کاندیداهای پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران است گفت: با انصراف حجتی از کاندیداتوری شهرداری تهران، امروز مردها حناچی و محمود حسینی به ارائه برنامه های خود می پردازند و فردا سه شنبه نیز از میان این پنج نفر، دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی، پست شهرداری گزینش خواهند شد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص ترافیک برگزاری نمایشگاه کتاب و ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متاسفانه ناهماهنگی هایی در شهرداری و دولت وجود دارد که باعث بروز این گونه بی قانونی ها می شود.

هاشمی با بیان اینکه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گذشته مصوباتی راجع به ممنوعیت برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته هست، اظهار کرد: به همین علت نمایشگاه شهر آفتاب با هزینه گزاف ساخته شد و شما هم می بینید برگزاری نمایشگاه کتاب با همه تمهیدات ترافیکی باز هم موجب بروز ترافیک شد و از همین جا از استاندار، وزیر کشور و مدیر جمهور می خواهم که جلوی برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب را در پایتخت کشور عزیزمان ایران بگیرند؛ آیا که تا آنجایی که اطلاع دارم این افراد مخالف برگزاری نمایشگاه هم هستند.

وی افزود: نباید با اعصاب و روان مردم بازی کرد و مسئولیت و تقصیر آزار و اذیت مردم بر عهده مدیرعامل نمایشگاه ها و وزارت بازرگانی خواهد بود.

نمایشگاه‌های پرمراجعه ممنوع شود ، انتقاد محسن هاشمی از برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران

ایسنا

واژه های کلیدی: ایران | تهران | برگزاری | ممنوعیت | شهرداری | نمایشگاه | محسن هاشمی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog